دانشگاه علم و صنعت ایران به پشتوانه اعضای محترم هیات علمی به عنوان منبع دانش روز دنیا و توان حرفه‌ای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جوان قادر به ارائه خدمات یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمام حوزه‌های طراحی، توسعه، پشتیبانی و مشاوره می‌باشد. دارا بودن 15 دانشکده، 12 پژوهشکده، 13 مرکز تحقیقاتی و 9 قطب علمی، این مرکز را در جمع سه دانشگاه برتر فنی-مهندسی قرار داده است. این توانمندی‌ها ظرفیت ارائه خدمات تخصصی به نیازهای فنی- مهندسی کشور را ممکن ساخته است.

داستان ما...

سجایانگار یک مجموعه فناور دانشگاهی است که با تلاش مشترک اساتید و دانش‌آموختگان دانشگاه علم‌وصنعت ایران شکل گرفته و تمرکز خود را بر تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی قرار داده است. 

این شرکت فعالیت خود را از سال 1395 در قالب گروه‌های پروژه محور آغاز کرده و توانسته در گذر زمان تبدیل به یکی از قطب‌های توانمند در حوزه ارائه راهکارهای اطلاعاتی شود و در مدت فعالیت خود تجارب ارزنده و متعددی در پاسخگویی به نیازهای فناورانه‌ی ملی و سازمانی  در صنایع گوناگون داشته است. 

سجایانگار توانسته با تکیه بر دانش و فناوری روز و بهره‌مندی از سرمایه انسانی خبره، چرخه کامل توسعه محصول را با موفقیت پیاده‌سازی نماید و به ارائه راهکارها و خدمات ابری، منطبق بر نیازمندی‌های اختصاصی مشتریان بپردازد.

حوزه‌های فعالیت سجایانگار

حوزه فعالیت