معرفی سجایانگار

شرکت دانش‌بنیان سجایانگار یک مجموعه فناور دانشگاهی در زیست‌بوم دانشگاه علم‌و‌صنعت است که با تلاش مشترک اساتید و دانش‌آموختگان دانشگاه علم‌وصنعت ایران شکل گرفته و تمرکز خود را بر تحلیل، طراحی و
پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی قرار داده است.
این شرکت فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و توانسته در گذر زمان تبدیل به یکی از قطب‌های توانمند در حوزه ارائه راهکارهای اطلاعاتی شود؛ این شرکت توانسته با تکیه بر دانش و فناوری روز و بهره‌مندی از سرمایه انسانی خبره، چرخه کامل توسعه محصول را با موفقیت پیاده‌سازی نماید و به ارائه راهکارها و خدمات ابری، منطبق بر نیازمندی‌های اختصاصی مشتریان بپردازد.

شرکت سجایانگار واقع در دانشگاه علم و صنعت ایران
جلسه‌ی تیم سجایانگار

سجایانگار یک مجموعه فناور دانشگاهی است که با تلاش مشترک اساتید و دانش‌آموختگان دانشگاه علم‌وصنعت ایران شکل گرفته و تمرکز خود را بر تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی قرار داده است.
این شرکت فعالیت خود را از سال 1395 در قالب گروه‌های پروژه محور آغاز کرده و توانسته در گذر زمان تبدیل به یکی از قطب‌های توانمند در حوزه ارائه راهکارهای اطلاعاتی شود و در مدت فعالیت خود تجارب ارزنده و متعددی در پاسخگویی به نیازهای فناورانه‌ی ملی و سازمانی در صنایع گوناگون داشته است.
سجایانگار توانسته با تکیه بر دانش و فناوری روز و بهره‌مندی از سرمایه انسانی خبره، چرخه کامل توسعه محصول را با موفقیت پیاده‌سازی نماید و به ارائه راهکارها و خدمات ابری، منطبق بر نیازمندی‌های اختصاصی مشتریان بپردازد.

تیم ما

در سال 95 جمعی از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران با هدف توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه اقدام به انجام پروژه‌های مشاوره مدیریت و تحلیل سیستم در قالب قراردادهای صنعتی دانشگاه نمودند. با انجام پروژه‌های متنوع در صنایع و حوزه‌های گوناگون مانند سلامت، آموزش، مدیریت شهری و در سازمان‌های دولتی و نهادهای حاکمیتی و بخش خصوصی، تیم‌هایی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان توانمند و با نقش‌آفرینی و همکاری خبرگان و صاحبان تجارب انباشته در صنعت، شکل گرفت. بر این اساس، در سال 97 اولین پروژه توسعه سیستم اطلاعاتی در حوزه سلامت اجرایی شد. در این مقطع، این مجموعه که دیگر از تیم‌های مجزای پروژه محور، به مجموعه‌ای از دانشگاهیان دغدغه‌مند و هم‌هدف تبدیل شده بود، به تیمی منسجم از کارشناسان و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات تبدیل شد که پیرو آن زمینه راه‌اندازی شرکتی به نام سجایانگار ایجاد شد.

حوزه های فعالیت سجایانگار

توسعه سیستم های نرم افزاری با نگاه جامع

ارائه خدمات مشاوره در حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات

خدمات آموزشی، ترویجی و کارگاهی در حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات

خدمات برون سپاری و توسعه کسب و کارهای نواورانه مبتنی بر نقش پیشران فناوری

حوزه های فعالیت
سجایانگار

شرکت‌های همکار

برای همکاری با سجایانگار، از طریق فرم همکاری اقدام بفرمایید

گواهی‌ها

شرکت سجایانگار با بیش از 5 سال تجربه و حضور فعال در عرصه توسعه نرم‌افزارهای یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین ارائه خدمات مشاوره در حوزه مدیریت، دارای گواهی‌های معتبر در این حوزه است. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به لینک زیر از گواهینامه‌ی شرکت سجایانگار دیدن فرمایید. 

شرکت سجایانگار با بیش از 5 سال تجربه و حضور فعال در عرصه توسعه نرم‌افزارهای یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین ارائه خدمات مشاوره در حوزه مدیریت، دارای گواهی‌های معتبر در این حوزه است. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به لینک زیر از گواهینامه‌ی شرکت سجایانگار دیدن فرمایید.