همکاران

شرکت‌های همکار

سجایانگار در راستای تامین هرچه بهتر نیازهای مشتریان خود و همچنین کشف فرصت‌های توسعه بازار، بستری برای همکاری با شرکت‌های با تجربه و متخصص فراهم کرده است. شبکه‌ی همکاران سجایانگار شامل شرکت‌های زیر مجموعه و شرکای تجاری است که در ادامه بیان شده‌اند.

در صورتی که تمایل به همکاری با سجایانگار دارید، از طریق فرم همکاری در پایان صفحه اقدام بفرمایید.

شرکت‌های زیرمجموعه

شرکت زیرمجموعه

سینا سیستم یک شرکت دانش بنیان دانشگاهی در حوزه سلامت است. این شرکت که با تلاش مشترک فرهیختگان دانشگاه علم و صنعت و پیشگامان حوزه آزمایشگاه تشخیص طبی شکل گرفته، تمرکز خود را بر تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های حوزه سلامت قرار داده است.

شرکت زیرمجموعه

شرکت اندیشه‌نگار با تلاش مشترک اساتید و دانش‌آموختگان دانشگاه علم‌و‌صنعت و با هدف پاسخ به نیازهای فناورانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حوزه تحلیل و توسعه سیستم‌های اطلاعاتی شکل گرفته است. این شرکت تمرکز خود را بر تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های پیچیده قرارداده است.

 

شرکای تجاری

شرکت همکار

موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، در زمینه‌های مختلف دانش‌بنیان و علمی فعالیت می‌کند و به عنوان بازوی علمی پژوهشی بنیاد مستضعفان شناخته شده است. دانشمند با تشکیل شبکه‌ تحقیق و توسعه به حل مسائل و نیازهای صنایع بنیاد مستضعفان با کمک هسته‌های دانش بنیان و فناور می‌پردازد.

شرکت همکار

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات مهیمن، با تلاش جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، با هدف ارتقای دانش بومی کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می‌کند. این شرکت، با اولویت‌بندی نیازهای اساسی کشور، راهکارها و محصولات دانش‌بنیان مبتنی بر تحلیل داده و فناوری اطلاعات و امنیت، ارائه می‌دهد.

اوووپس! نتوانستیم جای گذاری فرم شما را انجام بدیم.

اشتراک گذاری مطلب :
آخرین دیدگاه‌ها