منابع انسانی قلب تپنده مجموعه شما

human resources management softeare

نرم افزار مدیریت منابع انسانی سجایانگار

منابع انسانی یکی از سرمایه های اصلی هر سازمان است لذا باید جهت مدیریت این عنصر کلیدی اهتمام ورزید. یکی از راهکارهای ساده و اثربخش در زمینه مدیریت یکپارچه منابع انسانی چه در سازمان های بزرگ و چه در کسب و کارهای کوچک استفاده از سامانه ها و نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی است.یکپارچگی و به روز رسانی هوشمند تمامی داده های مربوط به منابع انسانی به بهبود مدیریت فرآیند، ساده سازی حجم زیادی از اطلاعات پیچیده و حذف دوباره کاری ها منجر خواهد شد.

راهکار مدیریت منابع انسانی سجایانگار ضمن کاهش هزینه، افزایش دقت و سرعت در پردازش اطلاعات و حذف دوباره کاری ها؛ موجب افزایش بهره وری کارکنان سازمان نیز خواهد شد. هم چنین این سامانه بستر اطلاعاتی مناسبی را برای تصمیم گیری مدیران ایجاد خواهد کرد. در نهایت این موارد عملکرد سازمان را بهبود خواهند بخشید.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی سجایانگار، امکان مدیریت یکپارچه کلیه اطلاعات موردنیازمجموعه شما در حوزه  منابع انسانی، از جذب نیرو تا خروج از خدمت کارکنان را در ماژول های مختلف فراهم کرده است تا شما بتوانید با انتخاب از این بین این ماژول ها بر حسب نیاز شرکت خود، در بهترین و به صرفه ترین حالت یک نرم افزار کارآمد تهیه کنید بدون این که ملزم به صرف هزینه های گزاف اضافی برای امکاناتی باشید که موردنیاز شرکت شما نیست.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی سجایانگار چه مزایایی را برای مجموعه شما به ارمغان می رود؟

thinking about find solutions

-کاربری آسان

یکی از اهداف استفاده از سامانه های مدیریت داده و اطلاعات، ساده ترکردن استفاده از سیستم های اطلاعاتی پیچیده و صرفه جویی در زمان است. سهولت و سادگی استفاده برای کاربران یکی از ویژگی های اصلی تمامی نرم افزارهای سجایانگار است. راحتی و رضایت شما مهم ترین هدف ماست.

-هماهنگی با سایر واحدهای سازمان

Coordination of other units of the organization with each other

این سامانه با یکپارچگی اطلاعات و ارتباط واحدهای مختلف در سازمان علاوه بر یکپارچگی سیستم حقوق و دستمزد، امکان ارزیابی عملکرد کارکنان را نیز برای شما فراهم می کند.

ارزیابی عملکرد مناسب و حقوق دستمزد منصفانه یا پاداش دارای نقشی کلیدی در افزایش انگیزه کارکنان سازمان است. راهکار سجایانگار با ایجاد هماهنگی یکپارچه واحد های سازمان با یکدیگر و تدوین یک ماژول ارزیابی عملکرد مناسب کارکنان، رضایت شغلی نیروی انسانی مجموعه شما را افزایش خواهد داد و پیاده سازی اهداف سازمانی شرکت شما را تسهیل خواهد نمود.

-مدیریت امنیت اطلاعات

در دنیای امروزه امنیت اطلاعات یکی از نگرانی های متداول شرکت ها و سازمان های مختلف برای استفاده از نرم افزارها و سامانه های مدیریت داده و اطلاعات محسوب می شود. در تمامی سامانه های توسعه یافته توسط متخصصان مجموعه سجایانگار، جدیدترین روش های کنترل امنیت اطلاعات به کاربرده شده است. نرم افزار مدیریت منابع انسانی سجایانگار با امکان تعیین سطوح دسترسی به داده ها برای هر کاربر امنیت داده ها و اطلاعات مجموعه شما را ضمانت می کند.

-بهبود فرآیندهای شناسایی، جذب، آموزش و ایجاد وفاداری در کارکنان مجموعه

نرم افزار مدیریت منابع انسانی سجایانگار به صورت هوشنمد نیازمندی های نیروی متقاضی کار را بر اساس ویژگی های شغلی تعیین می کند بنابراین شما می توانید به راحتی بین افراد جویای کار مراجعه کننده به شرکت شما با توجه به نیازمندی های سازمان خود، بهترین افراد را انتخاب فرمایید.

یکی از مواد حائز اهمیت که تاکنون کمتر در کشور ما به آن پرداخته شده است، آموزش کارکنان می باشد. اما خبر خوب این است که در سامانه مدیریت منابع انسانی سجایانگار شما می توانید با شناسایی نیازهای آموزشی نیروهای جذب شده و یا حتی نیروهای پیشین؛ برنامه های آموزشی مختلفی را تدوین کرده و به صورت منظم و یکپارچه اجرا نمایید.

هم چنین همان طور که ذکر شد شما می توانید در این سامانه با بهره برداری از روش های پرداخت حقوق و دستمزد منصفانه و تدوین پاداش و مزایای متناسب با ارزیابی عملکرد کارکنان، میزان رضایت شغلی و وفاداری منابع انسانی خود را افزایش دهید.

-طراحی تحت وب و قابلیت استفاده در همه محیط ها

about web design software

کاربران نرم افزار به راحتی با دسترسی به هرکدام از مروگرهای وب می توانند وارد فضای سامانه شده و با توجه به میزان دسترسی تعیین شده برای هر کدام از کاربران، به اطلاعات موردنظر خود دسترسی پیدا کرده و به سادگی از این نتایج برای تصمیم گیری ها و مدیریت منابع انسانی بهره مند شوند.

-داشبورد مدیریتی و امکان ارائه گزارش های مختلف

داشبورد مدیریتی طراحی شده در این سامانه امکان دسترسی به کلیه اطلاعات مربوط به کارکنان سازمان به صورت یکپارچه، طبقه بندی شده و سازمان یافته را برای مدیران مجموعه شما فراهم می کند. بدین ترتیب مدیریت می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیمات را اتخاذ کند.

-کنترل آنلاین تردد کارکنان

سامانه سجایانگار با قابلیت اتصال به دستگاه های مدیریت کارکرد و سیستم های کنترل تردد، امکان مانیتورینگ آنلاین تردد کارکنان از طریق سنجه های هویتی مختلف مانند کارت،اثر انگشت،تگ خودرو، چهره و..را فراهم می نماید.

کلام آخر

با استفاده از سامانه مدیریت منابع انسانی سجایانگار شما می توانید، حجم بالای اطلاعات مربوط به پرسنل یک سازمان را که یک سیستم اطلاعاتی پیچیده را تشکیل می دهند، به ساده ترین شکل ممکن مدیریت نمایید.

abbasi

abbasi

آخرین مطالب

Integrated laboratory management system of SajayaNegar among selected industrial projects of universities and research institutes
اخبار

سامانه یکپارچه مدیریت آزمایشگاه سجایانگار در میان طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در سال 1400

 دکتر محمدرضا رسولی، عضو هیئت‌علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران و مدیرعامل شرکت سجایانگار با همکاری دانشجویان دانشگاه علم و صنعت و سایر دانشگاه‌های برتر کشور، این سامانه را با هدف بهبود مدیریت اطلاعات در آزمایشگاه‌های کشور طراحی و پیاده‌سازی کرده‌اند. این سامانه، اولین محصول نرم‌افزاری تحت

مطالعه بیشتر
Human capital management system
مقالات

آشنایی با متدولوژی های توسعه نرم افزار

قابلیت پاسخگویی سریع نسبت به تغییرات محیطی امروزه به عنوان یکی از توانایی‌های استراتژیک شرکت‌ها حائز اهمیت است. این موضوع موجب شده‌است تا رودیکردی تازه در تولید با نام تولید چابک ظهور پیدا‌کند. چابکی مداوم و پایدار به عملکرد کارکنان و سازمان، ارزش محصول و خدمات و تغییر دائم در زمینه‌

مطالعه بیشتر
organizational social nertwork
مقالات

10 مورد از برترین ویژگی های شبکه اجتماعی سازمانی سجایانگار چیست؟

  شبکه اجتماعی سازمانی چیست؟   شبکه اجتماعی سازمانی توسعه یافته توسط متخصصان و کارشناسان شرکت سجایانگار یک نرم افزار تحت وب است که بر روی دامنه خصوصی مجموعه شما نصب می شود و تنها عضویت کارکنان و ذی نفعان شرکت شما در آن پذیرفته می شود. سامانه های تحت

مطالعه بیشتر